119581
PARTI MUSSELMALET, 7 delar, porslin, Royal Copenhagen.
Parti musselmalet, 7 delar, porslin, royal copenhagen.

Ett par balusterformade ljusstakar. Ett par låga ljusstakar med oktagonal fot. Sockerskål med lock, ett par ljusmanschetter. H 9-23.

Slitage, enstaka smärre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK