119589

VASER, 3 st, stengods, Nylund resp Stålhane, Rörstrand.

Vaser, 3 st, stengods, nylund resp stålhane, rörstrand.

Två vaser med blå glasyr, Gunnar Nylund. En vas med grågrön glasyr, Carl Harry Stålhane. H 11-17.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK