119601
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra del.
ByrÅ, rokokostil, 1900-talets andra del.

Marmorskiva. Två lådor, metallbeslag. Svängd front samt svängda ben. L 72, B 36, H 68.

Slitage. Nötmärken. Båda lådor låsta, nyckel saknas. Nyckel saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK