KARMSTOLAR, 2+2, 1900-talets andra hälft.

Förkromad stomme med klädsel av olika nyanser av brunt skinn. Sitthöjd ca 43-44, total höjd ca 74-78 cm.

Slitage, fläckar, märken, torrsprickor.

Lähtöhinta
3 000 SEK