BYRÅ, Louis XVI-stil, Paris tidigt 1900-tal.

Stenskiva. Tre lådor med metallbeslag. Intarsiadekor. Nedåt avsmalnande ben, mässingsskodda. L 63, B 37, H 83.

Slitage. Spricka. Smärre Fanérskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK