Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SERVISDELAR, 58 delar. Porslin, Rörstrand.

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, kanna, såssnipa, 4 div skålar och 4 div uppläggningsfat.

Smärre bruksslitage, enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK