Tilaa uutiskirjeemme

Kalusteet Pöydät
1196421
MATBORD, 1970/80-tal.
Matbord, 1970/80-tal.
Matbord, 1970/80-tal.
Matbord, 1970/80-tal.

Benställning av gulmetall med glasskiva. Höjd ca 73, ca 120 x 120 cm.

Bruksslitage, märken. Glas med nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Vera Lind
Vera Lind
Manager Valuation Desk, Malmö
+46 739 400 825

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
2 050
194
215
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
13. tammi 9:40
2 050 SEK
13. tammi 9:40
1 950 SEK
11. tammi 20:10
1 800 SEK
11. tammi 4:22
1 200 SEK
10. tammi 20:26
1 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia