119753

STOLAR, 4 st, teak, Ørum Møbelfabrik, Danmark, brännstmpl, 1950/1960-tal.

Stolar, 4 st, teak, ørum møbelfabrik, danmark, brännstmpl, 1950/1960-tal.

Svart klädsel.

Klädsel med visst slitage, i övrigt lätt bruksslitage. En stol med skada.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK