Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

STOLAR, 4 st, teak, Ørum Møbelfabrik, Danmark, brännstmpl, 1950/1960-tal.

Svart klädsel.

Klädsel med visst slitage, i övrigt lätt bruksslitage. En stol med skada.

Lähtöhinta
2 000 SEK