STOLAR, 4 st, teak, Ørum Møbelfabrik, Danmark, brännstmpl, 1950/1960-tal.

Svart klädsel.

Klädsel med visst slitage, i övrigt lätt bruksslitage. En stol med skada.

Lähtöhinta
2 000 SEK