SKÅL PÅ FOT, silver, otydliga stämplar. 406 gram.

Fruktdekor. Godronnerad skål och fot. Diam 20, h 16.5.

Mindre bucklor samt bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK