Valaisimet Kattovalaisimet
119787

TAKLAMPA, 1900-tal.

Taklampa, 1900-tal.
Taklampa, 1900-tal.

Diam 52, h 34.

Bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK