ASKFAT, ett par, silver, GAB, Stockholm 1966 resp 1971.

Runda. Reliefdekor av mytologiska motiv från grekisk/romersk mytologi. Diam 12.

Slitage, smärre bucklor.

Lähtöhinta
1 000 SEK