1202962
SOFFA, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.
Soffa, thonet-stil, 1900-talets första hälft.

Slitage, märken, repor, torrsprickor, lagningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1
Ota yhteyttä
Vera Lind
Vera Lind
Manager Valuation Desk, Malmö
+46 739 400 825

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Huutokauppa päättyy

1 päivä 7 tuntia
Tarjottu
3 200
304
337
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 3 400 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
7. joulu 23:37
3 200 SEK
7. joulu 23:37
3 000 SEK
7. joulu 23:36
2 800 SEK
7. joulu 23:36
2 600 SEK
7. joulu 23:36
2 400 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia