Tilaa uutiskirjeemme

1202994
FÅTÖLJER, 1 par, art déco-stil, 1900-talets mitt.
FÅtÖljer, 1 par, art déco-stil, 1900-talets mitt.

Betsat träfaner med klädd fast sits. Sitthöjd ca 41, total höjd ca 80, bredd ca 64, djup ca 77 cm.

Slitage, fanerbortfall, märken, repor, tyg med fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Vera Lind
Vera Lind
Manager Valuation Desk, Malmö
+46 739 400 825

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
2 200
208
231
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
10. tammi 23:13
2 200 SEK
10. tammi 23:13
2 000 SEK
10. tammi 20:24
1 800 SEK
10. tammi 13:35
550 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia