FÅTÖLJER, 1 par, art déco-stil, 1900-talets mitt.

Betsat träfaner med klädd fast sits. Sitthöjd ca 41, total höjd ca 80, bredd ca 64, djup ca 77 cm.

Slitage, fanerbortfall, märken, repor, tyg med fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK