FÅTÖLJER, 1 par, art déco-stil, 1900-talets mitt.

Betsat träfaner med klädd fast sits. Sitthöjd ca 41, total höjd ca 80, bredd ca 64, djup ca 77 cm.

Slitage, fanerbortfall, märken, repor, tyg med fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

59. Charles & Ray Eames, a "Lounge Chair & Ottoman", Vitra, ca. 2006.
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
Reilu varoitus
50 000

tarjouksesi
50 000

tarjouksesi
48 000

tarjouksesi
46 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
50 000 SEK