KANNOR, 6 st porslin, "Pyro" Wilhelm Kåge Gustavsberg.

Kanna modell 85, 84, 83 och 82 samt två varmvattenkannor modell 158. En med metallock.

Slitage. Nagg. Missfärgning.

Lähtöhinta
1 200 SEK