MATSALSGRUPP, 5 delar, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Ek. Matsalsbord, l 142, b 118, h 74. Stolar, fyra st. Tot längd 406.

Senare klädsel, bruksslitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK