121253

SKÅL, silver, jugend, Tyskland, tidigt 1900-tal. Vikt 314 g.

Skål, silver, jugend, tyskland, tidigt 1900-tal. vikt 314 g.

Avlång med dekor av bandstav, genombrutna handtag med floral dekor. L 32.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK