121255
SKÅLAR, 3 st, silver, Sverige 1912-1972. Total vikt 590g.
SkÅlar, 3 st, silver, sverige 1912-1972. total vikt 590g.

Tre olika, runda skålar. Diam 10,5- 20, h 5,5-8.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK