Valaisimet Kattovalaisimet
121267

TAKLAMPOR, 2 st, jugend, 1900-talets första del, h 16 resp 19.

Taklampor, 2 st, jugend, 1900-talets första del, h 16 resp 19.

Koppar resp smidesjärn.

Nagg samt bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
500 SEK