121363

HALLMÖBEL. 1900-tal. U.S.A.

Hallmöbel. 1900-tal. u.s.a.
Hallmöbel. 1900-tal. u.s.a.
Hallmöbel. 1900-tal. u.s.a.
Hallmöbel. 1900-tal. u.s.a.

L 71, h 200

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK