121371

BROSCHER, 2 st samt HÄNGE, silver, bl a Wedgwood, 1900-tal.

Broscher, 2 st samt hänge, silver, bl a wedgwood, 1900-tal.

Broscher diam 3-4. Hänge h 5.

Bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
500 SEK