121377

PARTI PORSLIN, 3 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen.

Parti porslin, 3 delar, "musselmalet", royal copenhagen.

Kopp med fat, 1036, assiett, 1144 och vas, 1015. Vasens h 7.

Vasen med nagg. Bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK