Tilaa uutiskirjeemme

1213788
FIGURINER 3 st Royal Copenhagen varav en signerad porslin Danmark 1900-talets andra hälft
Figuriner 3 st royal copenhagen varav en signerad porslin danmark 1900-talets andra hälft.

5-19 cm

Wear commensurate with age and use.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
2 421
229
248
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
14. helmi 14:37
2 421 SEK
14. helmi 14:37
2 221 SEK
14. helmi 14:37
2 215 SEK
11. helmi 21:11
2 000 SEK
11. helmi 12:00
400 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia