Valaisimet Muut
121405

GOLVARMATUR, smide. 1900-tal.

Guldmålad. Fyrdelad fot, svängda fötter. På mitten genombruten dekor. H 142.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
700 SEK