121433
TIDSKRIFTER, 37 st, bla Filmjournalen och Veckojournalen. 1930-60-tal.
Tidskrifter, 37 st, bla filmjournalen och veckojournalen. 1930-60-tal.

Mycket kungligt, bla Drottning Astrid, Gustav V, Hagasessorna, Drottning Ingrid. Filmjournalen med 1930 och 1940-talets stora filmstjärnor.
Medföljande häfte: "Sverige i vapen", Stockholm 1940.

Slitage, ej genomgångna.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK