121443
BÖCKER, vol I-II, "Odyssen", översatta av Marcus Wallenberg. Linköping 1819 resp 1821.
BÖcker, vol i-ii, "odyssen", översatta av marcus wallenberg. linköping 1819 resp 1821.

Pappband.

Slitage. Ej genomgångna.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Biskop Marcus Wallenberg i Linköping. Raoul Wallenbergs anfader.

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK