121445
BÖCKER, 6 st, 2 st vol I resp 4 st vol II, Odyssen, översatt av Marcus Wallenberg. Linköping 1819-1821.
BÖcker, 6 st, 2 st vol i resp 4 st vol ii, odyssen, översatt av marcus wallenberg. linköping 1819-1821.

Pappband.

Slitage. Ej genomgångna.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Biskop Marcus Wallenberg i Linköping. Raoul Wallenbergs farfars farfar.

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK