FICKUR, silver, John Ward, Fore Street London, sent 1700-tal.

Urtavla i emalj med arabiska siffror. Diam 6,5. Nyckel finns.

Slitage, repor, bucklor, emaljskador. Nyckeln ej ursprungligen tillhörande.

Lähtöhinta
1 500 SEK