Valaisimet Muut
121465

GOLVARMATUR, 1930/40-tal.

Golvarmatur, 1930/40-tal.
Golvarmatur, 1930/40-tal.

Rund fot på kulfötter. Böjd ljusarm. H 158.

Slitage. Smärre blekning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
700 SEK