1214791
BOKSKÅP senempire 1800-talets mitt
BokskÅp senempire 1800-talets mitt.

Fanerat med mahogny, front med glasade dörrar, flankerande kolonnetter med skurna kapitäl, lösa hyllplan, nedtill låda, längd 114, bredd 49, höjd ca 169 cm Nyckel finns.

Iänmukaista kulumaa. Hankaumaa. Viiluvaurioita. Tahroja. Naarmuja. Kolhu. Jälkiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
4 000
378
409
Lähtöhinta
5 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
15. helmi 14:24
4 000 SEK
15. helmi 12:20
3 500 SEK
10. helmi 18:03
2 101 SEK
9. helmi 7:27
1 500 SEK
8. helmi 5:15
1 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia