121489

STOLAR, 6 st, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Stolar, 6 st, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Genombruten rygg med skuren dekor. Svägda ben. Två i ljusare trä.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK