121547

PARTI PORSLIN, 4 delar. Kanton, 1800-tal.

Parti porslin, 4 delar. kanton, 1800-tal.

Burk med lock(diam 9). Tazza(diam 10), skål( diam 8-10).

Smärre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK