Tilaa uutiskirjeemme

Valaisimet Muut
1217132
AMPEL empire möjligen Ryssland /Baltikum 1800-talets början
Ampel empire möjligen ryssland /baltikum 1800-talets början.

För sex ljus, stomme av patinerad och förgylld brons, diameter ca 45, höjd ca 75 cm

Vähäisiä tahroja. Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H4
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Loppuhinta
8 200
775
839
Lähtöhinta
10 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
23. helmi 15:04
8 200 SEK
23. helmi 15:04
8 100 SEK
22. helmi 20:44
8 000 SEK
19. helmi 10:58
2 200 SEK
19. helmi 9:12
2 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia