SOVRUMSMÖBEL, 6 delar, gustaviansk stil.

Grönlackerat. Toilettebyrå, spegel, ett par nattduksbord, ett par taburetter. Byrå med fyra lådor, glasskiva. L 120, b 47, h 72. Spegel h 100. Nattduksbord med två lådor, l 46, b 36, h 68.

Bruksslitage, smärre skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK