ALBUM MED MYNT OCH SEDLAR, flertal länder däribland Sverige, 1800-1900-tal.

Bland sedlarna flera tyska med miljonvalörer från 1920-talets inflation.

Slitage, anlöpningar. Ej helt genomgånget.

Lähtöhinta
700 SEK