Valaisimet Kattovalaisimet
122793
LJUSKRONA, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal. H 70
Ljuskrona, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal. h 70.

Kronring av mässing, tre svängda ljusarmar, blå skål med avslutande kotteknopp. Krönande plym.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK