Valaisimet Kattovalaisimet
122793

LJUSKRONA, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal. H 70

Ljuskrona, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal. h 70.

Kronring av mässing, tre svängda ljusarmar, blå skål med avslutande kotteknopp. Krönande plym.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK