122805
BÄGARE, 2 st, silver.
BÄgare, 2 st, silver.
BÄgare, 2 st, silver.
BÄgare, 2 st, silver.
BÄgare, 2 st, silver.
BÄgare, 2 st, silver.

Märkt Lars Bjugg, Jönköping 1786, h 10,5 resp Carl Petter Tellander 1759, h 6. Invändigt förgyllda.

Slitage. Den större med gravyr. Den mindre med kraftigt bucklad kant.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK