122817

MATSKEDAR, 6 st, silver, trol. Jacob Gustaf Bursell, Jönköping.

Matskedar, 6 st, silver, trol. jacob gustaf bursell, jönköping.

Slitage. Repor o bucklor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK