SERVISDELAR, 35 st, flintgods " Grå rand" Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

4 mattallrikar, 7 djupa tallrikar, 6 assietter, 17 förrättstallrikar, 1 såssnipa.

Dekor med slitage. Nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK