122965

SNEDKLAFFSEKRETÄR, delvis 1800-tal.

Snedklaffsekretär, delvis 1800-tal.

Gråmålad med pärlstavsdekor. Klaff med skrivinredning. Fyra lådor. L 83, b 42, h 101. Nyckel finns.

Renoverad, ommålad. Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK