122997
SOFFA, gustaviansk stil, 1920-30-tal.
Soffa, gustaviansk stil, 1920-30-tal.

Sk trågsoffa, brunbetsad med svängda sidostycken, skuren dekor av lagerstav, fleuroner. Stoppad sittdyna samt ryggdynor. Sex korta nedåt avsmalnande ben. L 209, djup 85.

Slitage, repor. Fläckade dynor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK