SALONGSBORD. Empirestil, 1800/1900-tal.

Fanerat med mahogny, delvis bronserat. Rund skiva. Centralfot med snidade fiskar. Diam 108, höjd 78,5 cm.

Omarbetat, skador, renoverat. Skiva med sprickor.

Lähtöhinta
6 000 SEK