123059

SOFFBORD, Poul Cadovius för France & Son, 1960/1970-tal.

Soffbord, poul cadovius för france & son, 1960/1970-tal.

Rosewood/palisander. Rutfanerat. Brickmärkt. L 160, b 80, h 40.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK