123107

BYRÅ. Sengustaviansk stil, 1800-tal.

Byrå. sengustaviansk stil, 1800-tal.

Fanérad i mahogny med mässingsbeslag och -lister. Rak form med tre lådor. Grå kalkstensskiva. L 86, b 45, h 82. Nyckel finns.

Slitage, repor, sprickor, listdelar saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
3 000 SEK