DOCKOR, 2 st, samt HUND, Bl.a Steiff.

Dockor med porslinshuvuden samt ben och armar i celluloid. Hund "Snobby", Steiff. H 16.29,

Slitage. Nagg. En docka med avslagen fot.

Lähtöhinta
1 200 SEK