123263
SKÄNKSKÅP, 1800-talets andra hälft.
SkÄnkskÅp, 1800-talets andra hälft.

Valnötsfanerat. Överdel med två dörrar. Nedtill tre lådor och fyra dörrar. L 143, b 59, h 245. Nyckel finns.

Smärre skador, några dekordelar saknas. En nyckel fattas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
6 000 SEK