123293
SKÅLFAT MED LOCK, 2 st, porslin. Kina, 1900-tal.
SkÅlfat med lock, 2 st, porslin. kina, 1900-tal.

Dekor av blommor och fjärilar i emaljfärger. Diam 23 resp.19.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
900 SEK