VITRINSKÅP, rokokostil.

VITRINSKÅP, rokokostil.

Fanérat med metallbeslag, tre våningsplan. L 97, b 33, h 139. Nyckel finns.

Slitage, repor samt fanérskador.

Lähtöhinta
2 500 SEK