123403
FÅTÖLJER, ett par sk Gripsholmsfåtöljer. 1900-talets andra hälft.
FÅtÖljer, ett par sk gripsholmsfåtöljer. 1900-talets andra hälft.

Vitmålade med lösa plymåer i rygg och sits.

Smärre slitage och fläck.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 500 SEK